loading
Moderní česká kuchyně
& skvělé tankové pivo
slickLeft slickRight
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Náš tým

VLADIMÍR KRÁL

Provozní

 Láďa pracuje v naší restauraci už 25 let. Na pozici číšníka byl 24 let, nyní už pro nás pracuje jako provozní. Po letité praxi je pro nás velkým přínosem a nad chodem restaurace má opravdu velký přehled. V týmu je velmi oblíbený. Ve svém volném čase se věnuje rodině se kterou podniká různé výlety. Mezi jeho oblíbené sporty patří tenis, který si rád zahraje a po té se osvěží dobrým pivem.

FILIP CHUMLEN

Provozní

Filip u nás nastoupil jako provozní po 23 letech na place. Se svou pozicí je velmi spokojený. 
Rád sportuje, jezdí na výlety a věnuje se své rodině.

JAKUB ŠTÁC

Šéfkuchař

Náš šéfkuchař si svou pozici velmi užívá. Vaření je jeho hobby, a to i mimo pracovní dobu. S Kubou je stále sranda a málo kdy se rozčiluje, ale když už tak to pak lítají vzduchem vařečky, hrnce a podobné věci co se v kuchyni najdou.

LUBOŠ ŠUDOMA

Kuchař

Luboše největší záliba je vaření. Ve Startu pracuje už 14 let a je s naším kolektivem spokojený. Mimo práci je takový domácí kutil. 

VÁCLAV PAŽOUT

Kuchař

Alias Venda. Zkušený kuchař s dlouholetou praxí, vždycky dobrou náladou a skvělým smyslem pro humor. Mimo jiné miluje svoji rodinu a kávu.

Vojta Švapík

Kuchař

Vojta miluje vaření a dobré jídlo, možná proto tak skvěle zapadl k nám do kolektivu. Mimo to má také zálibu v dominu, hraní šachů a studiu maďarštiny. 

Naďa

Kuchař

KATEŘINA DVOŘÁKOVÁ

Servírka

Má ráda  kontakt s lidmi, dobré jídlo a pití proto pro ní byla jasná volba práce v pohostinství. Pracuje u nás už pár let a Start je prý její druhá rodina. Kačka je velice usměvavá a zasměje se sní každý.

JAKUB ČEJKA

Číšník

Kuba je u nás sice krátce, ale za tu dobu skvěle zapadnul do našeho kolektivu. Vždy když ho vidíte na place, tak jedině s úsměvem. V gastru pracuje už několik let a jeho koníčkem je četba historických knih, sledování dokumentů a jeho největsí vášní je sledování Ordinace v růžové zahradě - můžeme říct, že je oddaný a věrný fanoušek tohoto dlouholetého seriálu. 

MARTIN ŠÍP

Číšník

Vystudoval střední školu gastronomie a hotelnictví v Mladé Boleslavi. Pracuje v oboru už několik let. Rád komunikuje s lidmi a tahle práce ho baví. Ve svém volném čase trénuje se svou taneční skupinou, jezdí po soutěžích a také sestavuje choreografii. 

BARBORA PRSKAVCOVÁ

Servírka

Bára je v našem týmu už dlouho.
Ve volném čase se ráda stará o svého pejska Kiru, či ráda jezdí na koních. 

LUCIE GRUSOVÁ

Servírka

V oboru pracuje již řadu let. Tato práce ji stále baví, má ráda komunikaci s lidmi. Svůj volný čas věnuje rodině. Často podnikají výlety a nevynechá žadné závody jejích dcer.

ELIŠKA

Servirka

Není to tak dlouho co Eliška absolvovala střední školu. Do práce se pustila hned a s chutí. Do kolektivu #familystart skvěle zapadla, je naší nejmladší členkou, ale už teď svou profesi zvladá skvěle a s usměvem. Ve volném čase nejraději hraje na kytaru a na klavír. Ráda kreslí, maluje a především se věnuje svému pejsanovi s kterým ráda chodí na dlouhé procházky.

TEREZA NEZBEDOVÁ

Administrativa

Terka má vystudovanou ekonomickou střední školu. Dohlíží nám na skladové zásoby a přebírá pro Vás čerstvé potraviny od těch nejlepších dodavatelů. Vždy se postará o dobrou náladu v kanceláři a nikdy se sní nenudíte. Je to naše módní guru.

iconRestaurace Start
U Stadionu 1232
293 01 Mladá Boleslav
icon+420 326 322 791
iconrestauracestart@seznam.cz
iconwww.restauracestart.cz
iconFACEBOOK
iconINSTAGRAM