loading
Moderní česká kuchyně
& skvělé tankové pivo
slickLeft slickRight
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Náš tým

Míša Strachová

servírka

Naše Míša je finalistka soutěže Pilsner Urquelle MASTER  BARTENDER 2020 a 2022, je usměvavá a dobře zapadla do našeho kolektivu

Jiří Borovička

číšník

Jirka je jediný chlap na "place", proto si ho hýčkáme. Je společenský, vždy má dobrou náladu a s Míšou jsou sehraný tým.

Vlasta Havlíková

servírka

Vlastička je zkušená servírka, která se ke včemu dokáže postavit čelem, je spolehlivá a s Jiřinkou tvoří skvělý rodinný tým.

Jiřinka Dvořáková

servírka

Jiřinka, to je náš benjamínek. Je veselá, společenská a do našeho kolektivu krásně zapadla.

Andrea Guznarová

servírka

Andrejka je vždy usměvavá, nezkazí žádnou legraci. V zadní části restaurace jí to moc sluší.

Kristýnka Švárová

servírka

Kristýna je naše sluníčko, s Andrejkou jsou sehrané a koukat na ně při práci je radost.

Martinka Holcová

servírka

Martinka je společenská a dokáže každého rozesmát. Má nakažlivě dobrou náladu. Pracuje s Kačkou v přední části restaurace. Holky jsou dokonale sehrané a skvěle se doplňují.

KATEŘINA DVOŘÁKOVÁ

Servírka

Má ráda  kontakt s lidmi, dobré jídlo a pití proto pro ní byla jasná volba práce v pohostinství. Pracuje u nás už pár let a Start je prý její druhá rodina. Kačka je velice usměvavá a zasměje se sní každý.

Iva Jarošová

Administrativa

Naše Ivuška, stará se o chod kanceláře a administrativu, komunikuje se zákazníky 

VLADIMÍR KRÁL

Provozní

 Láďa pracuje v naší restauraci už 25 let. Na pozici číšníka byl 24 let, nyní už pro nás pracuje jako provozní. Po letité praxi je pro nás velkým přínosem a nad chodem restaurace má opravdu velký přehled. V týmu je velmi oblíbený. Ve svém volném čase se věnuje rodině se kterou podniká různé výlety. Mezi jeho oblíbené sporty patří tenis, který si rád zahraje a po té se osvěží dobrým pivem.

FILIP CHUMLEN

Provozní

Filip u nás nastoupil jako provozní po 23 letech na place. Se svou pozicí je velmi spokojený. 
Rád sportuje, jezdí na výlety a věnuje se své rodině.

JAKUB ŠTÁC

Šéfkuchař

Náš šéfkuchař si svou pozici velmi užívá. Vaření je jeho hobby, a to i mimo pracovní dobu. S Kubou je stále sranda a málo kdy se rozčiluje, ale když už tak to pak lítají vzduchem vařečky, hrnce a podobné věci co se v kuchyni najdou.

LUBOŠ ŠUDOMA

Kuchař

Luboše největší záliba je vaření. Ve Startu pracuje už 14 let a je s naším kolektivem spokojený. Mimo práci je takový domácí kutil. 

VÁCLAV PAŽOUT

Kuchař

Alias Venda. Zkušený kuchař s dlouholetou praxí, vždycky dobrou náladou a skvělým smyslem pro humor. Mimo jiné miluje svoji rodinu a kávu.

Vojta Švapík

Kuchař

Vojta miluje vaření a dobré jídlo, možná proto tak skvěle zapadl k nám do kolektivu. Mimo to má také zálibu v dominu, hraní šachů a studiu maďarštiny. 

TEREZA NEZBEDOVÁ

Administrativa

Terka má vystudovanou ekonomickou střední školu. Dohlíží nám na skladové zásoby a přebírá pro Vás čerstvé potraviny od těch nejlepších dodavatelů. Vždy se postará o dobrou náladu v kanceláři a nikdy se sní nenudíte. Je to naše módní guru.

iconRestaurace Start
U Stadionu 1232
293 01 Mladá Boleslav
icon+420 326 322 791
iconrestauracestart@seznam.cz
iconwww.restauracestart.cz
iconFACEBOOK
iconINSTAGRAM